Szkoła rysunku stworzona dla Ciebie
Jesteśmy szkołą rysunku, dzięki której dostaniesz się na wymarzone studia oraz rozwiniesz swoje umiejętności!

W Szkole Rysunku KUBATURA łączymy naszą pasję do rysunku, sztuki oraz przekazywania wiedzy. Po naszym kursie nauczysz się dobrze rysować i dostaniesz się do wymarzonej szkoły.

Zajęcia rysunkowe prowadzimy w małych grupach, dzięki czemu jesteśmy w stanie poświęcić wystarczająco dużo czasu każdemu z naszych kursantów.


Jesteśmy również wyznawcami tezy, że tym co najbardziej rozwija jest praktyka, dlatego bardzo mocno skupiamy się na tej części nauki.

Założyciel kursu
mgr. inż. Jakub Surówka
Investigationes demonstraverunt lectores me lius quod ii legnt seapius. Claritas est etiam processs dynamics, qui sequitur mtationem consuetudium.
Eodem modo typi, aui nunc nobis videntur.
9+
Lata doświadczenia
Mamy 9 lat doświadczenia pedagogicznego.
100%
Zadowolonych
kursantów
100% zadowolonych kursantów i najlepsze opinie.
4h+
Pozowania modeli
Czterogodzinne zajęcia z modelami.
∞+
Zużytych ołówków
Nasi kursanci wyrysowali już … kto by to policzył?!

mgr inż.Kuba

Założyciel kursu rysunku KUBATURA oraz właściciel studia projektowego ABSM www.absm.pl. Główny prowadzący kurs rysunku architektonicznego.
Posiada pełne uprawnienia pedagogiczne dzięki czemu materiał kursu jest przekazywany w przystępnej i zrozumiałej formie.

W 2016 r. Współpracując z Krakowskim Centrum Profilaktyki przeprowadził serię wykładów o tematyce rysunkowej oraz efektywnych technikach nauczania.
Swoje zajęcia prowadzi w koleżeńskiej atmosferze.

inż.Karolina

Grafik w ABSM, nauczyciel rysunku i zajęć plastycznych.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, także w formie wyjazdowych warsztatów rysunkowych. Prowadzi również zajęcia plastyczne dla dzieci. Współpracowała przy tworzeniu monografii “Plamą i Kreską”, zbierającą corocznie najlepsze prace studentów kierunku Architektura Krajobrazu.

Prowadzi również zajęcia w zakresie obsługi programów do modelowania 3D oraz wizualizacji.

Na zajęciach stawia nacisk na zrozumienie technicznych aspektów rysunku i kreowanie własnego stylu oraz przede wszystkim dobrą atmosferę wśród kursantów.

Gabriela

Gabriela jest prowadzącą naszego kursu rysunku i kursu plastycznego Kubatura dla dzieci i młodzieży. Jest również asystentką na kursie rysunku Architektura/ASP.
Swoim świetnym podejściem pedagogicznym oraz zamiłowaniem do sztuki sprawia, że na jej zajęciach panuje wspaniała atmosfera. 

Gaba interesuje się malarstwem, zwłaszcza dziełami impresjonistów, fascynuje ją koncept zatrzymania czasu i dzieła artystów takich jak Monet, Renoir i Degas. Interesuje się również architekturą, zwłaszcza organicznymi formami widocznymi u twórców takich jak Frank Lloyd Wright czy L. Mies van der Rohe. 

Gabriela nieustannie rozwija się zarówno artystycznie jak i pedagogicznie, obecnie studiuje na krakowskim ASP.

Karolina

Karolina jest prowadzącą kursu rysunku i kursu plastycznego Kubatura dla dzieci i młodzieży. 
Jest również asystentką na kursie rysunku Architektura/ASP.

Ukończyła państwowe liceum plastyczne, teraz kontynuuje swoją edukację na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na wydziale Architektury Wnętrz. 

Wyróżniona stypendium Rektora za osiągnięcia w nauce. 

Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Inspiruje ją pogłębianie wiedzy na różnych polach z zakresu kultury i nauki, dzięki temu projekty jakie tworzy mają szeroki zakres powiązań. W pracy stawia na indywidualne podejście do każdego i przyjazną atmosferę. 

Nasza filozofia i wartości
Wierzymy, że każdy jest w stanie nauczyć się rysować, jeżeli trafi pod opiekę odpowiednich osób.

Nasz kurs rysunku charakteryzuje się pracą w małych grupach, dzięki czemu jesteśmy w stanie każdemu poświęcić odpowiednio dużo uwagi.

Zapisując się na kurs rysunku architektonicznego nie tylko nauczysz się rysować, ale również poznasz ciekawe zagadnienia z historii sztuki.

Zajęcia plastyczne dla dzieci prowadzimy opierając się o zainteresowania naszych podopiecznych.
Nasza szkoła rysunku w Krakowie to najlepszy wybór do rozpoczęcia swojej przygody z ołówkiem i doskonalenia swoich zdolności.
Dlaczego warto nas wybrać?
Nauka w małych grupach
Wiemy, że nauka rysunku przynosi najlepsze efekty wtedy, kiedy jest prowadzona w małym gronie. Gwarantujemy, że na naszych lekcjach zawsze znajdziemy dla Ciebie czas!
Darmowe materiały dydaktyczne
Istotną kwestią w nauce rysunku jest wiedza.
Z każdym nowym tematem otrzymasz od nas komplet materiałów, które ułatwią Ci jego teoretyczne zrozumienie.
Komplet narzędzi rysunkowych
Nie musisz przynosić na zajęcia swoich własnych ołówków, kredek, desek, czy kartek! Wszystko, co potrzebne, otrzymasz od nas w trakcie zajęć.
Herbatka i ciacho na każdych zajęciach!
Na kursie rysunku będziesz mógł wypić ciepłą herbatę, zjeść pyszne ciacha (czasami ciacho zamieniamy też na owoce)
Listy referencyjne
Posiadamy doświadczenie udokumentowane listami od naszych współpracowników
About President of Univer
Kevin Cunningham
Investigationes demonstraverunt lectores me lius quod ii legnt seapius. Claritas est etiam processs dynamics, qui sequitur mtationem consuetudium.
Eodem modo typi, aui nunc nobis videntur.