Najczęściej zadawane pytania
Czy muszę coś z sobą przynieść na zajęcia?
Nie. Wszystkie materiały, kartki itd mamy na zajęciach. Twoje rysunki możesz zabierać ale też zostawiać u nas. Zabierz z sobą tylko dobry humor!
Czy możemy zamówić pizze?
Ale Ty dzwonisz!
Jeśli w miesiącu przypada 5 zajęć a nie 4, to czy muszę coś dopłacać?
Nie. Podana cena to minimum zajęć (4) ale jeśli np: chodzisz w piątki których w miesiącu wypadnie 5 to nic nie dopłacasz.
Czy można odrabiać zajęcia?
Jasne. Jedyne o co proszę to aby zajęcia były odrabiane w tym samym miesiącu w którym zostały opuszczone.
Co się stanie, jeśli się spóźnię z zapłatą?
Właściwie, to nic! Umówimy się na inny termin zapłaty
Jak długo muszę chodzić żeby dostać się na studia?
To kwestia bardzo indywidualna. Przeważnie polecam zacząć rysunek rok wcześniej w przypadku kiedy chcesz chodzić 2x w tygodniu lub 2 lata wcześniej jeśli chcesz chodzić 1x w tygodniu. Jeśli zabierasz się za rysunek w ostatniej chwili mamy dla Ciebie kurs intensywny.
Czy odbywają się zajęcia plenerowe?
Tak. Jeśli pogoda na to pozwala to umawiamy się w dowolnie ustalony przez grupę termin i rysujemy plenerki.
A co jeśli się okaże, że nie mam talentu, nie jestem wystarczająco dobry w rysowaniu?
Rysunek oprócz kreatywnej strony, to w dużej mierze rzemiosło. Podczas kursu „wyposażymy” Cię we wszystkie niezbędne „narzędzia”, byś potem mógł swobodnie przelać swoje pomysły na kartkę. Przy odpowiednim nakładzie pracy KAŻDY jest w stanie nauczyć się rysunku. Ludzie to ogólnie kreatywne bestie z natury.
Mam juz swoją konkretną technikę rysowania, ale prace na egzaminach w szkole do której chcę się dostać odbiegają od moich. Co zrobić?
Pokażemy ci techniki jak przemycić własny styl w dobrze wykonanym rysunku pod względemtechnicznym, który spodoba się egzaminatorom (znamy ich sztuczki ;))
Dla kogo przeznaczony jest kurs?
Kurs rysunku przeznaczony jest zarówno dla kandydatów na wyższe uczelnie, hobbystów jak i dzieci. Jeśli chcesz dostać się na wymarzone studia, zdać egzamin z rysunku oraz przygotować teczkę zapisz się na kurs rysunku architektonicznego. Jeśli rysujesz hobbystycznie i chcesz poznać nowe techniki aby doskonalić swoją wiedzę w tym temacie wybierz kurs plastyczny.
Nauczysz mnie abstrakcji?
Nie! Uważam że nie istnieje coś takiego jak nauka abstrakcji a jedyna sensowna lekcja w tym kierunku polegała by na teorii i poznaniu zasad tylko po to aby być świadomym jak się je będzie łamało. Abstrakcja nie jest rzemiosłem, możemy Cię nauczyć wielu rzeczy ale na pewno nie będziemy na siłę wymyślać jak wygląda Twoja dusza żeby ją przenieść na kartkę – Musisz zrobić to sam.

Nie rozwialiśmy Twoich wątpliwości?